Województwo Pomorskie
ul. Bałtycka 29, 76-200 Słupsk Zamówienia publiczne Projekty europejskie Biuletyn Informacji Publicznej
Jednostka Samorządu Województwa Pomorskiego Sekretariat: 59 842 23 47, zsm_sl@wp.pl Otwórz menu
25 czerwca 2020

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Drodzy Słuchacze, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły

Za nami kolejny rok szkolnej edukacji. Niebawem udamy się wszyscy na zasłużony odpoczynek. Nie był to łatwy rok. Sytuacja w jakiej obecnie znajduje się nie tylko Polska, ale cały świat, spowodowała  wiele utrudnień z którymi każdy z nas musiał sobie poradzić. Cieszę się, że pomimo wszystko daliśmy wspólnie radę, za co serdecznie dziękuję.

Nauczyciele  jak co roku odkrywali Wasze talenty, służyli pomocą oraz motywowali do działania i wytężonej pracy. Zawody medyczno – społeczne  to zawody niełatwe, w których jest coś wyjątkowego – to człowiek może służyć innemu człowiekowi swoją radą i wiedzą. Za Wami czas wytężonej pracy, podejmowania decyzji i czasami wyrzeczeń. Tym wszystkim, którzy zrealizowali swój cel serdecznie gratuluję.

Pragnę również podziękować moim koleżankom i  kolegom nauczycielom, oraz pracownikom szkoły. Dziękuję Wam za podejmowany w codziennej pracy wysiłek. Dziękuję za to, że dbacie zarówno o edukację naszych słuchaczy, jak też o ich bezpieczeństwo. Dziękuję za wszelkie podejmowane inicjatywy, także te mniej zauważalne, ale składające się na budowanie pozytywnego wizerunku szkoły.

Życzę  Państwu udanego i spokojnego wypoczynku. Odpoczywajcie bezpiecznie, nabierajcie sił do dalszej nauki i pracy. Do zobaczenia w nowym roku szkolnym.

p.o. dyrektor szkoły
Marzena Osuch