Województwo Pomorskie
ul. Bałtycka 29, 76-200 Słupsk Zamówienia publiczne Projekty europejskie Biuletyn Informacji Publicznej

23 czerwca 2023

Szanowni Państwo, Drodzy Absolwenci!


Kolejne świadectwa ukończenia szkoły potwierdzają powszechny pogląd, że najszybciej mijają lata szkolnej edukacji. Z dalszej perspektywy, jak przybywa doświadczenia i zadań życiowych to i coraz częściej refleksja… by młodym być.
Gratuluję Państwu dzisiaj, że mimo codziennych obowiązków rodzinnych i zawodowych, znalazło się miejsce na naukę i zdobywanie nowego zawodu. Mam nadzieję, że czas spędzony w naszej szkole będziecie wspominać ciepło, uznając go za dobrą inwestycję w swoją przyszłość.
Życzę, abyście oglądając się wstecz odczuwali wyłącznie radość i satysfakcję, a patrząc w przyszłość czuli w sobie moc i chęć zmierzenia się z wyzwaniem, które niesie los.
Nauczycielom oraz pracownikom szkoły serdecznie dziękuję za wytrwałą pracę, za zapał i zaangażowanie. Dziękuję za tworzenie przyjaznej atmosfery, każdy miły gest, uśmiech i serdeczność.
Wszystkim słuchaczom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły życzę morza atrakcji, beztroskiej zabawy z umiarem pośród miast, fal… i tysiąca jezior oraz szczęśliwego powrotu za dwa miesiące do naszej ukochanej szkoły.


                                                                                                                                                                         Marzena Osuch
                                                                                                                                                                          dyrektor szkoły


                                                                                                        Słupsk, 23 czerwca 2023r.