Województwo Pomorskie
ul. Bałtycka 29, 76-200 Słupsk Zamówienia publiczne Projekty europejskie Biuletyn Informacji Publicznej

21 czerwca 2024

Życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego 2023/2034

Szanowni Państwo, Drodzy Absolwenci!
21 czerwca 2024 roku jest wyjątkowym dniem dla nas wszystkich, nadchodzą upragnione i zasłużone wakacje. Koniec roku szkolnego skłania także do wielu refleksji i podziękowań. Słowa wdzięczności kieruję do całej społeczności szkolnej. Bez Waszego zaangażowania i współdziałania nie moglibyśmy zrealizować wielu przedsięwzięć. Dziękuję za wysiłek i zaangażowanie w zgłębianie tajników wiedzy, w zdobywanie nowych umiejętności. Gratuluję wyników w nauce oraz sukcesów wielkich i małych.
Absolwentom życzę wytrwałości w dążeniu do celu. Każdy z Was jest niepowtarzalnym wyjątkowym i wartościowym człowiekiem o nieograniczonych możliwościach. Niech to przesłanie towarzyszy Wam każdego dnia, daje siłę i pozwala uwierzyć w siebie. Pamiętajcie, że rozwój nigdy się nie kończy i składa z kilku etapów i kiedy człowiek myśli, że osiągnął ostatni, otwiera się przed nim kolejny. To umiejętność dokonywania wyborów decyduje o losie człowieka. Wszystkim, którzy zrealizowali swój cel, kończąc edukację w naszej szkole wybierając zawód niełatwy, serdecznie gratuluję. Mam nadzieję, że czas spędzony w naszej szkole będziecie wspominać ciepło, uznając go za dobrą inwestycję w swoją przyszłość. Cieszcie się każdym dniem, swoimi osiągnięciami, realizujcie swoje marzenia w codziennej rzeczywistości.
Nauczycielom i pracownikom szkoły dziękuję za podejmowany w codziennej pracy wysiłek, dbałość o edukację, wyrozumiałość oraz bezpieczeństwo słuchaczy. Dziękuję za wszelkie inicjatywy, które przyczyniają się do budowania pozytywnego wizerunku naszej szkoły w środowisku lokalnym.
Żegnam się ze wszystkimi na okres wakacji słowami „do zobaczenia”. Mam nadzieję, że za dwa miesiące spotkamy się w naszej wspaniałej szkole pełni nowych sił i energii do dalszej pracy i nauki.
Życzę wszystkim radosnych, pięknych oraz bezpiecznych wakacji.

Marzena Osuch
dyrektor szkoły