Województwo Pomorskie
ul. Bałtycka 29, 76-200 Słupsk Zamówienia publiczne Projekty europejskie Biuletyn Informacji Publicznej

Sekretariat: 59 842 23 47, zsm_sl@wp.pl Otwórz menu
24 czerwca 2021

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Drodzy Słuchacze, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły
Za nami kolejny rok szkolnej edukacji. Niebawem udamy się wszyscy na zasłużony odpoczynek. Był to kolejny trudny dla nas wszystkich rok. Sytuacja w jakiej obecnie znajduje się nie tylko Polska, ale cały świat, spowodowała wiele utrudnień z którymi każdy z nas musiał sobie poradzić. Cieszę się, że pomimo wszystko daliśmy wspólnie radę, za co serdecznie dziękuję.

Nauczyciele jak co roku odkrywali Wasze talenty, służyli pomocą oraz motywowali do działania. Zawody medyczno- społeczne to zawody niełatwe, w których jest coś wyjątkowego – to człowiek może służyć innemu człowiekowi swoją radą i wiedzą. Za Wami czas wytężonej pracy, podejmowania decyzji i czasami wyrzeczeń. Tym wszystkim, którzy zrealizowali swój cel serdecznie gratuluję.

Pragnę również podziękować wszystkim nauczycielom, opiekunom klas oraz pracownikom szkoły. Dziękuję Wam za podejmowany w codziennej pracy trud, twórczą pracę dydaktyczną i wychowawczą, za zaangażowanie i wytrwałość. Dziękuję za to, że dbacie zarówno o edukację naszych słuchaczy, jak też o ich bezpieczeństwo.

Życzę Państwu, aby wakacje były okresem dobrego i  bezpiecznego wypoczynku. Życzę samych radosnych chwil i miłych przygód. Do zobaczenia w nowym roku szkolnym.

p.o. dyrektor szkoły
Marzena Osuch